Okrsek Kvasice

Nejčtenější příspěvky

Toplist

TOPlist

Mikulášská pochůzka 2014

V pátek 5.12.2014 se konala již tradiční Mikulášská pochůzka

Mikulášský průvod vycházel z hasičské zbrojnice kolem šestnácté hodiny. V průvodu bylo k vidění několik pestrobarevných šašků, tři čerti, ale hlavně Mikuláši a krásní Andělé. Letošní velkou změnou bylo rozdělení průvodu na dvě samostatné skupiny. To především z důvodů velkého počtu zastávek kdy obě skupiny dohromady absolvovaly více jak 35 zastávek. Podle nás byla tato změna ku prospěchu věci a naše družiny se mohly plně věnovat všem dětem. Mikuláši s andílky obdarovávali hodné děti dárky, ty zlobivé byly napomenuty. Našlo se  i několik dětí, které si do „parády“ museli vzít naši čerti. Všechno dobře dopadlo a do pekla nebyl nikdo odnesen, děti slibovaly, že budou hodné a do příštího roku se polepší.

 

 

 

 

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj