Jednotka sboru dobvolných hasičů Kvasice

JSDH Jednotka sboru dobrovolných hasičů (JSDH) Kvasice je zařazena v kategorii JPO III/1. To znamená, že zabezpečuje výjezd s územní rozšířenou územní působností zpravidla do 10-ti minut jízdy z místa dislokace, jednoho požárdního družstva o zmenšeném početním stavu (1+3) do 10-ti minut od vyhlášení poplachu.JSDH Kvasice se aktuálně skládá z 16 členů.

Obec Kvasice je zařezena do stupně nebezpečí III.A (dvě jednotky požární ochrany do 15-ti minut Kvasice/Kroměříž a jedna jednotka požární ochrany do 20-ti minut Otrokovice).

Působnost jednotky

Aktuální plošné pokrytí ve vztahu k naší jednotce, dle požárního polachového plánu Zlínského Kraje, aktualizovaného v roce 2015.

 

1.stupeň

Bařice-Velké Těšany (Bařice-V, Kroměříž-I, Kvasice-III)

Karolín (Karolín-V, Kroměříž-I, Kvasice-III)

Kvasice (Kvasice-III, Kroměříž-I, Otrokovice-I)

Lubná (Lubná-V, Kvasice-III, Kroměříž-I)

Nová Dědina (Nová Dědina-V, Kvasice-III, Kroměříž-I)

Střížovice (Kvasice-I, Kroměříž-I, Otrokovice-I)

Sulimov (Sulinov-V, Kroměříž-I, Kvasice-III)

Tlumačov (Tlumačov-V, Otrokovice-I, Kvasice-III)

Velké Těšany (Velké Těšany-V, Kroměříž-I, Kvasice-III)

Vrbka (Vrbka-V, Kroměříž-I, Kvasice-III)

 

2.stupeň

Bělov (2), Bílany (6), Drahlov (2), Chrášťany (3), Hulín (7), Kostelany (2), Kroměříž (4), Kurovice (2), Kvítkovice (5), Lhotka (Kostelany) (2), Ludslavice (7), Machová (7), Milovice (6), Mysločovice (6), Otrokovice (5), Skržice (6), Soběsuky (6), Šelešovice (6), Těšňovice (2), Trávník (2), Újezdsko (2), Záhlinice (2), Zlámanka (6), Žlutava (2)

 

3.stupeň

Jarohněvice (2)

 

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj