Okrsek Kvasice

Nejčtenější příspěvky

Toplist

TOPlist

Masopustní průvod 2015

V sobotu 14. Února 2015 po deváté hodině ráno, do ulic vyrazil již tradiční masopustní průvod. Průvod čítal kolem 26 rozverných masek.

V čele průvodu kráčeli dva medvědi a jejich vodiči, za nimi byl k vidění řezník, fotograf, lehká dáma, cikánka, klaun, myslivec, vězeň, nevěsta s ženichem, doktor se sestřičkou a mnoho dalších.

Masky obcházely Kvasice tradiční trasou tak, jak je tomu již řadu let. Letos jsme se rozdělili na 2 skupiny. Kdy první obešla ulici Krajina, U rybníčka, Horní, Školní, Včelín, Nová, Čtvrtky. A druhá skupina prošla ulicemi Dolní, A. Dohnala, Hráza, Osmek, Bělovská a Zahradní. Letošní vodění medvěda bylo pro masky příjemné, zejména protože nám přálo počasí a svítilo nám krásně sluníčko. Masopustní průvod se vydařil a všechny masky se ve zdraví vrátily na hasičskou zbrojnici.

Děkujeme všem, co přispěli do kasiček. Vybrané peníze jsou určeny na především na chod sboru a kroužek mladých hasičů.

 

Starosta SDH Kvasice

Pavel Ředina

 

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj