Informace o JSDHo Kvasice

Jednotka Sboru Dobrovolných Hasičů (JSDHo) Kvasice je jednotkou požární ochrany, kterou zřídila obec Kvasice jako svou organizační složku dle zákona o požární ochraně č.133/1985 Sb. Zařazena je v požárním poplachovém plánu Zlínského kraje v kategorii JPO III/1, to znamená, že zabezpečuje výjezd s územní rozšířenou územní působností zpravidla do 10-ti minut jízdy z místa dislokace, jednoho požárdního družstva o zmenšeném početním stavu (1+3) do 10-ti minut od vyhlášení poplachu.JSDH Kvasice se aktuálně skládá z 17 členů.

Obec Kvasice je zařezena požárním poplachovém plánu Zlínského krajedo stupně ve stupni nebezpečí obce III.A (dvě jednotky požární ochrany do 15-ti minut Kvasice/Kroměříž a jedna jednotka požární ochrany do 20-ti minut Otrokovice).

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj