2024/10 Požár průmyslového objektu v Tlumačově 4.5.2024

V sobotu 4.května 2024 9:59 jsme byly vyslání k požáru průmyslového objektu v Tlumačově. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS 20 Tatra 815 v počtu 1+4 do 3 minut od ohlášení události.

Po příjezdu jsme byly na místě dvě jednotky HZS ze stanic Otrokovice a Kroměříž. Velitelem zásahu jsme byli posláni za jednotkou HZS Kroměříž, kde jsme vytvořili dva hasební proudy C na ochranu pracovního stroje. Následně jme prováděli hašení a ochlazování stroje. Celý zásah byl prováděn v dýchací technice. Loalizace požáru byla velitelem zásahu ohlášena krátce po polední a před druhou hodinou i celková likvidace požáru.

Na místo události byly povolány také jednotky HZS Zlínského kraje ze stanic Zlín, Holešov a Uherské Hradiště a jednotky SDH obcí Bělov, Hulín, Koryčany, Kurovice, Zahnašovice, Karolín, Otrokovice a Tlumačov.

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj