2024/1 Požár průmyslového objektu ve Střížovicich 16.1.2024

V úterý 16.ledna 2024 v čase 19:51 jsme byli vyslání k požáru průmyslového objektu ve Střížovicich. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS 20 Tatra 815 v počtu 1+5.

Po příjezdu na místo nahlášené události, bylo potvrzeno operačnímu středisku, že objekt je plný kouře a bez viditelného plameného hoření. Dva naši členové v dýchací technice s vysokotlakým vodním proudem, zahájili průzkum objektu s hašením požáru.

Po příjezdu jednotek HZS ze Stanice Kroměříž a Otrokovice, byla z cisterny HZS nataženy další dva vodním proudy. Následně byl celý zakouřený objekt odvětrán za pomoci přetlakových ventilací a pomoci termokamery zkontrolovány zasažené části objektu.

Na základě rozhodnutí velitele zásahu, jsme byli ponecháni do ranního hodin na preventivní dohlídku nad požářištěm. Na základnu jsme se vrátili o pul 9 ráno.

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj