2023/36 Požár rodinného domu Šelešovice 27.8.2023

V neděli 27.srpna 2023 v čase 3:56 ráno jsme byli vyslání k požáru rodinného domu v obci Šelešovice. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS20 Tatra 815 v počtu 1+5.

Po příjezdu na místo zde víc jak půl hodiny zasahovali jednotky HZS ze stanice Kroměříž a jednotky SDH Šelešovice, Zdouky, Kroměříž a Rataje. Po nahlášení se veliteli zásahu jsme byli posláni vystřídat profesionální hasiče z Kroměříže na vodním proudu ze zadní strany rodinného domu a také jsme vozidlem zahájili dopravu vody z čerpacího místa ve Zdounkách.

Z důvodu velké záteže zasahujích hasičů a spotřeby vody pro hašení, byli povolány také jednoky SDH obcí Zdislavice-Troubky a Roštín.

Lokalizace byla velitelem zásahu ohlášena krátce po šesté hodině ranní a po poradě velitelů bylo rozhodnuto o vystřídání zasahujích hasičů a byli povolány jednoky obcí Morkovice-Slížany, Zahnašovice, Napajedla a Bělov.

Po dojezdu jednotek pro vysřídání jsme byli odeslání zpět na základnu.

 

Další informace o zásahu na www.pozary.cz a

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj