2023/34 Požár autoservisu v Otrokovicích 23.8.2023

Ve středu 23.srpna 2023 v čase 5:28 jsme byli vyslání k požáru autoservisu v Otrokovicích. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS20 Tatra 815 v počtu 1+5 ve 3-ti minutě od vyhlášení poplachu.

 Popříjezdu na místo události, jsme byli velitelem zásahu přesměrováni na hašení zadní části objektu. Byli nataženy dva vodní proudy, kdy hašení probíhalo v dýchací technice, vnitřkem objektu a také ze střechy a zároveň bylo nataženo hadicové vedení napojené na hydrantovou síť. Za pomocí rozbrušovací pily jsme provedli několik otvorů ve střešním plášti pro hašení střešní konstrukce. I přes velké nasazení všech zasahujících hasičů intenzita požáru nepolevovala a tak jsme se byli nuceni stáhnout ze střechy. Hašení bylo následně prováděno z výškové techniky a také z venkovní části objektu.

Vyhlášen byl nejvyšší stupeň požárního polachu a v dopoledních hodinách bylo povoláno přes 30 jednotek hasičů. Lokalizace požáru byla ohlášena o půl desáte dopoledne.

Naše jednotka prováděla dohašování objektu do páte hodiny odpoledne, kdy byla vystřídána nově povolanýma jednokama hasičů. Po příjezdu na zbrojnici téměř po 12-ti hodinách, jsme prováděli ještě uklid zásahového vozidla, výstroje a výzbroje po další dvě hodiny.

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj