2023/32 Pomoc tonoucí osobě ve Kvasicích 13.8.2023

V neděli 13.srpna 2023 2:00 jsme byli vyslání k pomoci tonoucí osobě ve Kvasicích. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS20 Tatra 815 v počtu 1+5 a následně vozidlem DA Ford se člunem v počtu 1+3.

Po příjezdu na místo události, byla tonoucí osoba již na břehu vytažena za pomoci členů vodáckého klubu, kteří byli nedaleko. Nasadili jsme přístroj AED, který ale nedoporučil provést elektrický výboj. Byl nahmatán pulz a nasazena kyslíková terapie. Nasledně po příjedu záchranné služby si osobu převzali do ošetřování a následně jsme na pokyn lékaře, provedlo transport osoby za pomocí nosítek do sanitního vozu.

Po zdokumentování celé události jsme se vrátili zpět na základnu.

Na místo události byla povolána jednotka HZS Zlínského kraje ze stanice Kroměříž a Policie ČR.

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj