Okrsek Kvasice

Nejčtenější příspěvky

Toplist

TOPlist

2023/22 Požár kravína ve Střížovicích 1.6.2023

Ve čtvrtek 1.června 2023 11:29 jsme byli vyslání k požáru kravina ve Střížovicích. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS20 Tatra 815 v počtu 1+5.

Po příjezdu na místo, bylo upřesněno operačnímu středisku, že se jedná o požár drtičky slámy uvnitř haly v zemědělském družstvě. Byl vyhlášen druhý stupeň požárního polachu. Požár byl lokalizován během krátké chvíle v čase 11:55. Hořící sláma byla vyvážena ven z haly a pomocí nahladače a dohašována vodním proudem. Z důvodu zasažení střešní konstrukce povolal velitel zásahu automobilovou plošinu, ze které se prováděli dohašovací práce střechy.

Likvidace požáru byla ohlášena v čase 13:17 a následně se jednotky začali vracet na své základny.

Na místo byli povolány také jednotky:

HZS Zlínského ze stanice Kroměříž (CAS20, CAS30, AZ40) a Otrokovice (CAS20 a CAS30) a jednotky SDH Otrokovice (CAS20), Tlumačov (CAS K25) a Karolín (CAS 8).

Další informace na Facebooku HZS Zlíského kraje

 

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj