Okrsek Kvasice

Nejčtenější příspěvky

Toplist

TOPlist

2023/6 - Rozsáhlý požár rodinného domu ve Kvasicích 16.3.2023

Ve čtvrtek 16.března 2023 v čase 2:51 jsme byli vyslání k požáru rodinného domu na ulici Mariánov ve Kvasicích. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS 20 Tatra 815 v počtu 1+5 a následně dopravní automobilem Ford v počtu 1+2.

Po příjedu naší jednotky bylo zasažené celé pokroví rodinného domu, jehož obyvatelé již byli venku z objektu. Za pomocí vysokotlakého vodního proudu jsem započali hašení z přední části objektu. Po příjezdu profesionálních jednotek z Kroměříže a Otrokovic bylo nasezeno více vodních proudů, kdy prvotním cílem byla lokalizace požáru a také ochrana okolních budov.

Následně byla nasazena přetlaková ventilace a rozebrání části zasažených konstrukcí bylo místo zkontrolováno termokamerou a dohašena skrytá ohniska.V čase 5:40 byla velitelem zásahu ohlášena likvidace požáru.

Po předání místa události majiteli jsme se v čase 11:22 vrátili zpět na základnu.

Na místo byly povolány jednotky HZS Zlínského kraje ze stanic Kroměříž (CAS20 a CAS30) a Otrokovice (CAS 20 a CAS 30) a jednotka SDH Otrokovice (CAS20).

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj