2023/5 - Požár rodinného domu ve Kvasicích 10.3.2023

V pátek 10.března 2023 18:17 jsme byli vyslání k požáru ve sklepě rodinného domu ve Kvasicích. Místo události jsme vyjeli vozidlem CAS 20 Tatra 815 v počtu 1+5, a následně dopravní automobilem Ford 1+3.

Před příjed přijezdem jednotek hasičů, dva naši členové za pomoci sousedů vyjeli z garáže osobním autem a pomáhali z prvotním hašením požáru pomocí zahradní hadice. Jako první dojela naše jednotka hasičů v 5 minutě po ohlašení požáru. V dýchací technice a za pomoci vysokotlakého vodního jsme provedli lokalizaci požáru. Po příjezdu profesionální jednotky HZS Zlínského kraje převzala velení na probíhajícím zásahem. Asi po dvaceti minutách od ohlášení požáru byla ohlášena likvidace požáru. Za pomoci přetlakové ventilace byl celý prostor odvětrán od kouře. Po zkontrolování místa požářiště termokamerou byla naše jednotka ponechána na místě na dohlídku. Přibližně o půl jedné jsme předali místo události majiteli objektu a vrátili se zoět na základnu.

Na místě události jsme zasahovali společně s jednotkami HZS Zlínského kraje ze stanice Otrokovice (CAS20 Tatra 815) a Kroměříž (CAS20 SCANIA) a jednotkou SDH Otrokovice (CAS20 Tatra 815).

Další informace na www.pozary.cz.

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj