Okrsek Kvasice

Nejčtenější příspěvky

Toplist

TOPlist

2023/4 - Požár garáže v Tlumačově 1.3.2023

Ve středu 1.března 2023 v čase 23:53 jsme byli vyslaní k požáru garáže na ulici Švermova v Tlumačově. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS20 Tatra 815 v počtu 1+5.

Po příjezdu na místo zdálosti, zde již zasahovala jednotka HZS Zlínského Kraje ze stanice Otrokovice a my jsme se zapoji do hašení pomocí vysokotlakého vodního proudu. Připližně po půl hodině hasebních prací ohlásil velitel zásahu likvidaci požáru. Po příjezdu vyšetřovatele jsme prováděli nasvětlení místa požářiště. Po zdokumentování celé události se povolané jednotky vrátili zpět na své stanice. Na místi události byla také povolána jednotka HZS Zlínského Kraje ze stanice Kroměříž a jednotka SDH obce Tlumačov.

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj