Okrsek Kvasice

Nejčtenější příspěvky

Toplist

TOPlist

2023/2 - Technická pomoc - odsranění stromu z cesty Kvasice - Bělov 3.2.2023

V pátek 3.února 2023 v čase 17:33 jsme byli vyslaní k odstranění spadlého stromu na silnici Kvasice - Bělov. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS20 Tatra 815 v počtu 1+5.

Na místě události byl potvrzen spadlý strom který zasahoval přes polovinu vozovky. Strom jsem rozřezali pomocí motorové pily. Následně jsme se přesunuli na silnici z Kvasic na Novou Dědinu, kde profesionální jednotka HZS ze stanice Kroměříž prováděla odklizení dalšího spadlého stromu přes cestu. Jedna větev poškodila jedno zastavení na křížové cestě. Toto zastavení jsme demontovali a odvezli na obecní dvůr.

Následně jsme se vrátili zpět na své základny.

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj