Okrsek Kvasice

Nejčtenější příspěvky

Toplist

TOPlist

2022/5 Požár zemědělského nakladače ve Střížovicích 19.2.2022

V sobotu 19. února 2022 5:25 jsme byli vyslání k požáru zemědělského nakladače ve Střížovicích. Na místo jsme vyjeli vozidlem CAS20 Tatra 815 v počtu 1+5.

Naše jednotka dorazila jako první, přihliženě za 7 minut od vyhlášení poplachu na místo události zemědělském držustvu ve Sřížovicích a potvrdila požár kolového nahladače. Na uhačení jsme nasadili jeden vodní proud.

Při požáru došlo k poškození hadic hydraulického systému a přívodu paliva kolového nakladače. Uniky byli zasypány sorbentem. Následně byla odčerpána motorová nafta z palivové nádrže kolového nakladače.

Po zdokumentování celé události se jednotky vrátili zpět na své základny.

Na místo pořáru byli povolány také profesionální jednotky HZS Zlínského Kraje ze stanic Kroměříž a Otrokovice.

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj