Technická pomoc - čerpání zaplavených garáží a sklepů v Otrokovicích u Letiště 23.6.2020

V sobotu 13.cervna 2020 v 17:40 jsme byli vyslání k čerpání vody, po průtrži mračen, z garáže v Otrokovicích ulice Letiště. Na místo události jsme vyrazili vozidlem CAS20 Tatra 815 v počtu 1+3.

Po dojezdu na ulici Letiště v Otrokovicích zjištěno několik zatopených garáží a sklepů, proto bylo rozhodnuto velitelem zásahu o povolání DA Ford s dalším čerpadlem. Postupně byli odčerpány, za pomocí kalového a plovoucího čerpadla, všechny sklepy a garáž,

Dále se jednotka přesunula do nedalekého průmyslového areálu Moravana jednotka se přesunula do průmyslového areálu Moravan, kde jsme prováděli odčerpávání, za pomocí plovoucího čerpadla, vzniklé laguny mezi průmslovýmy halami. Další zasahující jednotky prováděli odčerpávání vody také ze zatopených sklepů průmyslových hal.

Následně se jednotka vrátila zpět na základnu.

 

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj