Pozar rodinného domu v Tlumacov 14.9.2018

V pátek 14.9.2018 Ve 2:34 ano jsme byli poslani k požáru rodinného domu v Tlumačově. Na místo události jsme vyrazili v počtu 1+5 vozidlem CAS20 Tatra 815.

Při příjezdu na udané místo události bylo zjištěno nepřesné hlášení adresy. Vzápětí se jednotky přemístili na správné místo zásahu. Průzkumem bylo zjištěn požár ve 2NP rodinného domu. Byli odpojeny zdroje energií a pomocí jednoho vodního proudu bylo provedeno hašení ohnisek požáru. Zasažený prostoro byl následně zkontrolován termokamerou.  Na místě události byla ponechána

Po zdokumentování celé události se jednotky vrátili zpět na své základny.

Zasahující jednotky: JSDH Kvasice, JSDH Tlumačov, HZS Zlínského kraje - stanice Otrokovice, Policie ČR a ZZS Zlínského kraje.

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj