Výbuch plynu v RD Tlumačov 7.2.2017

V úterý 7.2.2017 v 8:48 jsme vyjeli na požár s výbuchem rodinného domu v Tlumačově.

Na místo události jsme vyjeli vozidlem Cas 20 T815 v počtu 1+5. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno,že došlo k výbuchu plynu v rodinném domě, požár se nepotvrdil. Na místě se nacházely dvě zraněné osoby které si převzala do péče záchranná zdravotnická služba. Asi po hodině na místě jsme se společně z několika dalšími jednotka mi po rozhodnutí velitele zásahu vrátili zpět na zbrojnici. Na místě zasahovaly jednotky HZS Otrokovice, Kroměřiž, Zlín a JSDH Kvasice a Tlumačov dále polici ČR a Zdravotní záchranou službou.

 Další informace na www.pozary.cz

Výbuch plynu Tl...
Výbuch plynu Tlumačov Výbuch plynu Tlumačov
Výbuch plynu Tl...
Výbuch plynu Tlumačov Výbuch plynu Tlumačov
Výbuch plynu Tl...
Výbuch plynu Tlumačov Výbuch plynu Tlumačov
Výbuch plynu Tl...
Výbuch plynu Tlumačov Výbuch plynu Tlumačov
Výbuch plynu Tl...
Výbuch plynu Tlumačov Výbuch plynu Tlumačov

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj