Zachrana zavalene osoby v obci Kvasice 24.6.2013

   V 13:38 hodin přijalo krajské operační středisko oznámení o pádu stropní konstrukce v rekonstruovaném objektu prodejny potravin v Kvasicích. Podle oznámení došlo k zasypání jedné osoby a to dělníka pracujícího v objektu.
   Bezprostředně po zpracování přijatých informací byl vyhlášen poplach jednotce profesionálních hasičů stanice Kroměříž a dobrovolných hasičů obce Kvasice. Vzhledem k závažnosti prvotního oznámení byly na místo události následně vyslány i jednotky profesionálů z Otrokovic a Zlína.
    Jako první se na místo dostavili dobrovolní hasiči z Kvasic. Jak následně zjistili, nehoda naštěstí nenabyla žádných vážnějších rozměrů. Dělníka zasypaného částí sádrokartonové konstrukce stropu s omítkou již vyprostili jeho kolegové a byl předán posádce zdravotnické záchranné služby. Další zasypané nebo zraněné osoby se v objektu nenacházely. Nehrozilo také žádné další nebezpečí zřícení konstrukcí.Vzhledem k vývoji situace byly jednotky směřující na místo události postupně odvolány zpět na své stanice. Místo události bylo převzato PČR. 
 
 
LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj