Domů

2018/17 - Požár rodinného domu na Nové Dědině 27.12.2018

Ve čtvrtek 27.12.2018 ve 12:27 nám byl nahlášen požár rodinného domu na Nové Dědině. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS20 Tatra 815 v počtu 1+5 do 3 minut od nahlasena.

Naše jednotka dorazila na místo události jako první a potvrdili jsme požár podhledu dřevěné terasy, který se rozšiřoval na krov rodinného domu. V dýchací technichnice a s jedním vodním proudem jsme zahájili hasební práce. Následně dorazila jednotka HZS ze stanice Kroměříž, kteří nasadili další vodní proud. Požár byl rychlým zásahem hasičů lokalizován do deseti minut od zahájení hasebních prací a celková likvidace požáru, kdy se jednotlivé ohniska dohašovala, o další půlhodinu později.

Na místě události jsme zasahovali s jednotkami HZS Zlínského Kraje ze stanic Kroměříž a Otrokovice a také s místní jednotkou SDH Nová Dědina.

Po zdokumentování celé události se jednotky vrátili zpět na své základny.

Další informace na www.pozary.cz

 
LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj