Májka je pokácena

Dnes o půl třetí ráno se neznámá partička pachatelů snažila ukrást naši májku.

 Přitom byla vyrušena naší obětavou spoluobčankou, která je z balkonu přilehlého činžovního domu zahlédla a voláním odehnala. Zároveň jsme byli upozorněni, že se nám někdo snaží ukrást májku. Okamžitě jsme se s několika členy dostavili na místo k hasičárně. Pachatelé byli již samo sebou pryč. Májka sice stála, ale po obhlídce jsme zjistily, že je kmen do značné míry poškozen a hrozil by nekontrolovatelný pád. Tudíž by mohlo dojít k ohrožení majetku a zdraví našich spoluobčanů.  Májku jsme se rozhodli z těchto důvodu pokácet sami. Přivolanou plošinou jsme uvázali lana a zbývající kmen stáhli do bezpečného prostoru. Poté jsme zjistili, že naši pachatelé mají hodně nízké IQ a vůbec něvědí co dělají. Májku nařezali kolem dokola, v tomto případě hrozil pád v podstatě kdykoliv a kterýmkoliv směrem. Tím bych chtěl vzkázat pachatelům, pokud čtou tento článek „VYKAŠLETE SE NA TO TOTO JE O ZDRAVÍ A MAJETEK JINÝCH OBČANŮ KDYŽ TO NEUMÍTE TAK TO NEDĚLEJTE“. Zároveň zvažujeme možnost podání trestního oznámení na neznámého pachatele z obecného ohrožení.

 

Pavel Ředina 

Starosta SDH Kvasice

 

 

 

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj