Zátah na svatbě našeho člena 7.9.2013

V sobotu 1. března 2014 od děváté hodiny ráno, do ulic vyrazil již tradiční masopustní průvod. Průvod čítal kolem 20 rozverných masek.

V čele průvodu kráčeli dva medvědi a jejich vodiči, za nimi byli k vidění řezník, fotograf, lehká dáma, černá vdova, vězeň, nevěsta s ženichem, doktor se seřičkou a mnoho dalších.

Masky obcházely Kvasice tradiční trasou tak, jak je tomu již řadu let. Trasa je rozdělena na dvě etapy, kdy první zahrnuje ulice Krajina, U rybníčka, Horní, Školní, Včelín, Nová, Čtvrtky a končí na hasičské zbrojnici, aby si masky prohřály promrzlá těla a nabraly sílu na další část průvodu. Druhá etapa zahrnuje ulice Dolní, A. Dohnala, Hráza a Osmek. Letošní vodění medvěda bylo pro masky příjemné.Masopustní průvod se vydařil a všechny masky se ve zdraví vrátily na hasičskou zbrojnici.

Děkujeme všem co přispěli do kasičky.