Domů

2018/13 - Požár trávy kolem železnice Tlumačov - Přerov 7.8.2018

V úterý 7.srpna 2018 v 15:19 nám byl nahlášen požár travního porostu u železniční tratě v Tlumačově. Na místo události jsme vyrazili CAS20 vozidlem Tatra 815 v počtu 1+5.

 Na místě události zjištěn požár trávy okolo železniční tratě Přerov - Tlumačov. Lokalizace se zasahujícím jednotkám podařilo okolo 16:40. Po celkovém uhašení se jednotky vrátili zpět na své základny.

Naše jednotka prováděla hašení v prostoru Tlumačov - Hulín. Na místě události zasahovalo větší počet jednotek hasičů a to ze stanic HZS Zlínského kraje Kroměříž, Holešov, Otrokovice, Zlín a jednotky SDH obcí (měst) Zlínského kraje a to Břest, Holešov, Hulín, Kroměříž, Kvasice, Otrokovice, Tlumačov a Zahnašovice. Dále jednotky HSZ a SDH Olomouckého kraje a HZS Železniční správy dopravní cesty.

 

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj