Pomoc s ošetřením a transportem zraněné osoby ve Kvasicích 12.5.2018

V sobotu 12.kvetna 2018 osm minut před polednem,  jsme byli vyslání na pomoc zraněné osobě ve Kvasicích. Na místo události jsme vyrazili vozidly CAS20 Tatra 815 v počtu 1+5 a následně dopravním automobilem v počtu 1+3.

Po dojezdu na místo události byla zjištěna zraněná osoba v betonové nádrži na vodu o hloubce cca 2 metry. Naše jednotka spolu s profesionální jednotkou z Kroměříže provedla prvotní ošetření zlomené nohy. Následně byla noha zafixovaná pomocí vakuové dlahy. Zraněná osoba byla pomocí plastové vany (nosítek), vyzvednuta z nádrže a transportována do sanitky. Následně se všechny jednotky vrátili zpět na své základny.

Na místě události s námi zasahovala jednotka HZS Zlínského kraje ze stanice Kroměříž a RZP (rychlá zdravotnická pomoc) Zlínského kraje.

 

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj