Požár kontejnerů Kvasice 18.11.2016

V pátek 18.listopadu ve 3:35, nám byl nahlášen požár kontejnerů na Nové Dědině. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS20 Tatra 815 v počtu 1+5.

Při výjezdu z hasičárny, jsme byli přesměrováni na požár kontejnerů vedle hasičské zbrojnice. Dva kontejnery jsme uhasili pomocí vysokotlakového proudu. Následně jsme byli informováni o požáru kontejneru u základní školy. Tento kontejner jsme také uhasili pomocí jednoho vodního proudu. Následně jsme se se vrátili zpět na základnu.

Požár kontenerů...
Požár kontenerů Kvasice Požár kontenerů Kvasice
Požár kontenerů...
Požár kontenerů Kvasice Požár kontenerů Kvasice
Požár kontenerů...
Požár kontenerů Kvasice Požár kontenerů Kvasice
Požár kontenerů...
Požár kontenerů Kvasice Požár kontenerů Kvasice

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj