Požár kontejneru s odpadem Tlumačov 10.11.2013

V neděli  10.11.2013 v 0:38 nám byl ohlášen požár kontejneru s odpadem v Tlumačově. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS 20 Tatra 815 v počtu 1+3.

Po příjezdu na místo události, bylo zjištěno, že se jedná o požár odpadu v  kontejneru. Ohniště bylo uhašeno jedním vysokotlakým proudem. Pravděpodobnou příčinou požáru bylo samovznícení odpadu. Na místě události jsme zasahovali s jednotkou HZS Zlínského kraje stanice Otrokovice a Zlín a jednotkou SDH Tlumačov.

 Po zdokumentování celé události jsem se vrátuli zpět na základnu

Požar kompostu na zahrádce ve Kvasicích 4.12.2013

Ve středu  4.12.2013 v 16:10 nám byl ohlášen požár trávy ve Kvasicích. Na místo události jsme vyjeli vozidlem CAS 20 Tatra 815 v počtu 1+5.

Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o požár kompostu v plastovém kontejneru. Ohniště bylo uhašeno jedním vysokotlakým proudem. Na místě události jsme zasahovali s jednotkou HZS Zlínského kraje stanice Kroměříž.

 Po zdokumentování celé události jsem se vrátili zpět na základnu.

Hnízdo vos ve školce v Kvasicích 3.9.2013

Dne 3.9.2013 v 14:30 hod. nám bylo nahlášeno hnízdo vos v zahradním domku na zahradě ve školce v Kvasicích. Na místo události jsme vyjeli vozidlem Tatra CAS-20 v počtu 1+4.

Po příjezdu na místo zásahu jsme zjistili, že pod podlahou zahradního domku se nachází hnízdo vos. Vzhledem k možnému ohrožení dětí ve školce. Bylo přistoupeno k rychlé likvidaci roje. Pomocí odsavače byl roj postupně zlikvidován a místo bylo ošetřeno přípravkem na hubení hmyzu.Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj