Okrsek Kvasice

Nejčtenější příspěvky

Toplist

TOPlist

Domů

Námětové cvičení Kvasice - dálková doprava vody 18.8.2018

V rámci letošního roku spojeného s oslavami 135. Výročí založení SDH Kvasice proběhlo v sobotu 18.8.2018 námětové cvičení kterého se zúčastnili všechny sbory okrsku Kvasice.

Cvičení bylo zahájeno v 17:00 houkáním sirény načeš se všechny sbory dostavily na předem daná místa. Tématem cvičení byla dálková doprava vody z řeky Moravy k místnímu zámku. Trasa byla dlouhá cca 890 metru. Voda byla od vyhlášení poplachu na místě u zámku cca za 10 minut. Vše probíhalo za plného provozu. V průběhu cvičení nebyli žádné komplikace všechny jednotky si vedli velmi profesionálně. Po ukončení cvičení se všechny jednotky přesunuli k hasičské zbrojnici kde proběhlo vyhodnocení.

LegetøjBabytilbehørLegetøj og Børnetøj